Zimowe popołudniowe piątki w Szkole Podstawowej nr 2

Dnia 4.11.2016 r. uczniowie Szkoły Podstawowej rozpoczęli sezon zimowy wyjazdem do kina na film „Za niebieskimi drzwiami”. Magiczne drzwi przeniosły dzieci w podróż po krainie fantazji. Kolejna kinowa wycieczka odbyła się 18.11.2016 r. Znów szczypta magii – film „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” opowiada o  prawach i obyczajach, którymi rządzi się społeczność czarodziejów i czarownic. Zwolennicy Harego Pottera obejrzeli życie Nowego Jorku siedemdziesiąt lat wcześniej niż wydarzenia, w których główną rolę odegrał słynny czarodziej. Uczniowie bardzo zadowoleni z pobytów w kinie, czekają na kolejne atrakcje. Rozpoczęli w ciepłym kinie, teraz kolej na trochę zimy – lodowisko, ale o tym opowiedzą po powrocie.