Zakończenie roku szkolnego

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Współpracownicy,

w dniu dzisiejszym zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020.  Z powodu epidemii musieliśmy zrezygnować z uroczystego apelu, a świadectwa, nagrody i dyplomy rozdaliśmy z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Miniony rok szkolny był wyjątkowy, pełen nowych wyzwań i doświadczeń. Za nami uroczyste  obchody Jubileuszu 60 – lecia szkoły; naukowe i sportowe zmagania w licznych konkursach oraz zawodach; udział w akcjach charytatywnych; organizacja wielu szkolnych przedsięwzięć, min. mikołajkowe spotkanie z Łukaszem Gargułą czy przygotowania do Turnieju Rycerskiego. Za nami także trudny czas zdalnego nauczania i modyfikacji szkolnych planów.

Podsumowując kończący się rok szkolny składamy wszystkim serdeczne podziękowania:  uczniom za to, że  sprostali wymogom zdalnego nauczania, kiedy szkolną ławkę musieli zamienić na komputer, tablet lub telefon; rodzicom za przejęcie ciężaru nauczania na odległość, zaangażowanie, wytrwałość i wspieranie dzieci w tym trudnym czasie. Nauczycielom jesteśmy  wdzięczne, że należycie wypełniali swoje obowiązki i nie szczędząc prywatnego czasu podołali nowym wyzwaniom. Wyrazy uznania składamy pracownikom administracji i obsługi za dbanie o bezpieczeństwo w czasie epidemii i zapewnienie ciągłości funkcjonowania budynku szkoły.

Docenienia wymagają także starania władz Gminy Kożuchów, dzięki którym możemy cieszyć się z wyremontowanego placu apelowego i nowej bieżni, a  uczniowie otrzymali laptopy do zdalnej  nauki.

Życzymy wszystkim udanego wypoczynku. Niech zbliżające się wakacje będą bezpieczne, a powrót do szkoły radosny.

Do zobaczenia we wrześniu.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 w Kożuchowie