Zakończenie obchodów Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia

4 października 2019 r.  w Szkole Podstawowej nr 2 odbyło się zakończenie obchodów Światowego Dzień Tabliczki Mnożenia (ŚDTM)

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2, z klas 4 – 8, wraz z nauczycielkami matematyki przez cały tydzień liczyli wykorzystując różne ciekawe zabawy. Dzieci ćwiczyły na lekcjach nie tylko tabliczkę mnożenia. Przypominały sobie i doskonaliły technikę liczenia z wykorzystaniem wszystkich działań matematycznych. Tabliczka mnożenia doceniana przez nauczycieli była na przerwach, w nagrodę każdy poprawnie wyliczony przykład nagradzany był cukierkiem.

Jutro 5 października wychodzimy na Kożuchowski Rynek  chcemy żeby  „Młodsi sprawdzili, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!” Uczniowie-egzaminatorzy wyjdą na ulice, do sklepów i przepytają przypadkowych przechodniów. Towarzyszyć im będą kolorowe transparenty, balony. Patrol musi być widoczny!

TYM  RAZEM  DO  ZABAW  ZAPRASZAMY  DOROSŁYCH.

Kochani rodzice, dziadkowie i babcie nadchodzimy!!!!

Uczniowie z SP2