„Zaczytany stolik”

W ramach akcji czytelniczej zorganizowanej dla uczniów klasy 1a i 2b przez p. Irenę Hajder i p. Monikę Świtalską  raz w miesiącu rodzice czytają dzieciom ich ulubione baśnie i lektury. Odbyły się już po dwa spotkania w każdej z klas. Dzieci wysłuchały fragmentów lektury „ Plastusiowy pamiętnik”, baśni „ Brzydkie kaczątko”, jednego z opowiadań o ”Koszmarnym Karolku”   oraz opowiadania pt.„ Odjazdowy zwierzyniec”.W ramach tego działania na korytarzu szkolnym znajduje się „ zaczytany stolik” tzn. miejsce, w którym uczniowie wszystkich klas mogą zostawić książki dla innych. A także wziąć wolumin, który ich zainteresuje do domu. Celem akcji jest promowanie czytelnictwa wśród dzieci. Zapraszamy również uczniów z innych klas do skorzystania z „ zaczarowanego stolika”.