Z wizytą w Urzędzie Miejskim w Kożuchowie

W dniu 12maja 2017r. uczniowie klasy III b naszej szkoły wraz
z wychowawczynią oraz rodzicem panią Agnieszką Chrapko gościli w Urzędzie Miejskim w Kożuchowie.

O godzinie 10.00 zostali  powitani przez  pana Burmistrza Pawła Jagaska
i zaproszeni do gabinetu, w którym opowiedział o obowiązkach jakie wypełnia. Uczniowie otrzymali szczegółowe odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Najbardziej młodych mieszkańców interesowały sprawy naszej gminy i szkoły. Każdy z nich mógł usiąść w jego fotelu i poczuć się jak najważniejsza osoba
w gminie.

Dzięki uprzejmości Burmistrza oraz pracowników Urzędu uczniowie zwiedzili niektóre biura poszczególnych wydziałów, poznając specyfikę i tajniki pracy urzędników. Wiele radości sprawił im pobyt w sali konferencyjnej, w której przy dużym stole zasiadają radni i podejmują ważne dla miasta i gminy decyzje. Zasiadając przy nim mogli choć przez chwilę poczuć się jak oni i podyskutować z panem Burmistrzem.

Po godzinnej wizycie uczniowie podziękowali panu Burmistrzowi za poświęcony czas i osobiste oprowadzenie po Urzędzie.

Marzena Kazubska