Z wizytą w Teatrze Lubuskim

Dnia 31.10.2019r. uczniowie klasy Va i Vc pod opieką p. Marty Charęzy i p. Justyny Molendy odwiedzili Teatr Lubuski w Zielonej Górze. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć hitowe przedstawienie „Księga dżungli” oparte na dziele Rudyarda Kipling i wyreżyserowane przez Jerzego Bielunasa. Spektakl zrobił na uczniach ogromne wrażenie. Szczególne emocje wzbudziły niezwykłe stroje oraz bajkowa scenografia przygotowane przez Annę Chadaj. Na uwagę zasługiwała także ciekawa muzyka napisana przez Mateusza Pospieszalskiego i pełna rozmachu choreografia opracowana przez jednego z finalistów programu „You can dance” – Macieja Florka. Zielonogórska adaptacja powieści Kiplinga okazała się być niezwykłym widowiskiem pełnym doskonałych aktorów, tancerzy i akrobatów. Spektakl zakończył się owacjami na stojąco i tańcami w rytmach odgłosów dżungli. Po przedstawieniu uczniowie mieli również okazję zwiedzić  zielonogórską Palmiarnię.