Z łezką w oku

Uczniowie klasy 3b przygotowali dla swoich rodziców muzyczny program, w którym podziękowali im za miłość, jaką ich otaczają, wspólnie spędzone chwile na działce, wycieczki rowerowe, pomoc w nauce, opiekę w chorobie, smaczne obiadki czy prezenty.

Do tego święta trzecioklasiści długo się przygotowywali, wykonywali prezenty, pisali podziękowania i uczyli się piosenek.

Uroczystość odbyła się 10 czerwca, rozpoczęła ją Nadia Kąkol utworem na flecie.  Następnie rodzice oglądali krótkie filmy, w których dzieci dziękują im za trud wychowania, a potem słuchali piosenek im dedykowanych. W niejednym oku zakręciła się łza.

Po występie każda rodzina otrzymała wykonane przez uczniów obrazy z bukietami kwiatów wykonanych z kolorowych wydzieranek, oprawionych w natyramy.  Potem był czas na rodzinne zdjęcie i poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Monika Szczepańska