WZRUSZAJĄCE MIKOŁAJKI

Uczniowie klasy 2a i 3b 6 grudnia z okazji mikołajek  wybrali się na wycieczkę do kina. Oczywiście przed seansem uczniów powitał Mikołaj, który częstował  słodkościami. Z wielkim zniecierpliwieniem wszyscy oczekiwali na rozpoczęcie filmu. Okazało się, że film „ Coco” mimo mało mówiącego tytułu był  niesamowicie ciepłym, poprawiającym samopoczucie i autentycznie chwytającym za serce filmem. Nawet najwięksi twardziele uronili łzę,  zwłaszcza pod koniec.

Później dzieci  zostały Mikołajami i odwiedziły Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Zielonej Górze, przekazując karmę, ciepłe koce i miski dla podopiecznych schroniska. I tu również niejednemu dziecku zakręciła się łza w oku, patrząc na los bezdomnych zwierząt. Wielu uczniów wyraziło chęć zostania w przyszłości wolontariuszami.