WSPOMNIEŃ CZAR – SPOTKANIE ABSOLWENTÓW

    22 kwietnia 2017 r., po 32 dwóch latach od ostatniego dzwonka, który dla nich zabrzmiał w Szkole Podstawowej nr 2, spotkali się absolwenci z rocznika 1985. Dobrymi duszkami tego przedsięwzięcia byli : Arleta Mrowiec i Wiesław Poterała. To dzięki nim to wszystko się wydarzyło.  Spotkanie uświetnił swoją obecnością wychowawca absolwentów od klasy IV do klasy VIII pan Janusz Juny, który wszystkich serdecznie powitał i podziękował za zaproszenie na uroczystość oraz przywołał wspomnienia przynosząc zdjęcia, które ma w swoim archiwum. 23 byłych uczniów z rozrzewnieniem wspominało dawne lata. Niektórzy od dawna się nie widzieli i mieli sobie wiele do opowiedzenia. Podczas spotkania odkurzone zostały stare znajomości, przyjaźnie, a może nawet miłości…………?  Wszyscy zgodnie stwierdzili, że następne spotkanie już za rok.

                                                                                               Irena Hajder