Wspieramy Bartusia!

“Jest sprawa! Ważna SPRAWA!

Bartuś Ukraiński ma siedem lat i od września będzie uczniem naszej szkoły. Chłopiec od roku choruje na białaczkę limfoblastyczną. Przyjmuje kolejne dawki chemii.

Okażmy wsparcie Bartusiowi, jego rodzinie i bratu, który jest uczniem naszej szkoły.

Jak możemy to zrobić? Dzieci podpowiedziały, żeby zrobić i przekazać chłopcu piękne kartki.
Druga propozycja to „Grosik dla Bartusia”. Może wesprzemy rodzinę jako społeczność szkolna kwotą uzbieraną przez każdą klasę – grosikami zbieranymi w domu lub przynoszonymi do szkoły i wrzucanymi do puszki?
Akcję rozpoczynamy od początku marca a zakończymy przed Świętami Wielkanocnymi. Liczymy na Wasze, jak zawsze, dobre serca. ”

Na taki apel wystosowany 25 lutego przez panią Joannę Berger licznie zareagowali nasi Uczniowie i ich Rodzice. Trwa liczenie grosików, które już niedługo przekażemy Bartusiowi i jego rodzinie.