Wspaniały sukces młodych koszykarek z „ Dwójki”

W dniu 23 stycznia 2018 roku uczennice naszej szkoły w składzie:   Zuzanna Rogala- kapitan, Julia Wróblewska, Iga Raczykowska, Zuzanna Zawadka, Klaudia Salwierak, Natalia Wajman, Natalia Łozyniak, Kinga Zabrocka, Alicja Sawicka, Julia Kręciołek, Oliwia Sztonyk uczestniczyły w powiatowych rozgrywkach w piłkę koszykową dziewcząt w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży, które odbywały się w Nowej Soli.

Nasze dziewczęta pokonały w fazie grupowej drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 2 z Nowej Soli. W półfinale zmierzyły się zwycięsko z uczennicami z Przyborowa. W finale pokonały drużynę Szkoły Podstawowej nr 1 z Nowej Soli z wynikiem 20-10 i zajęły I miejsce.

Pewne i wysokie zwycięstwa naszej drużyny  w każdym meczu to wynik bardzo dobrych umiejętności, woli walki na parkiecie oraz czerpania przyjemności z gry w koszykówkę. Wielkie gratulacje! Jesteście wspaniałe dziewczyny!

Znając potencjał, zaangażowanie i chęć gry oraz świetną zabawę naszych dziewcząt wierzymy, że zaprezentują dobrą grę w turnieju rejonowym.

Tadeusz Krzyżanowski