Z wizytą w Domu Pomocy Społecznej w Kożuchowie

Dnia 01 grudnia 2015 roku uczniowie z klasy 4b ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Kożuchowie razem z wychowawczynią Martą Charęzą odwiedzili podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Kożuchowie.  Istotnym celem wizyty w Domu Pomocy Społecznej było uwrażliwienie dzieci na los drugiego człowieka, zwrócenie uwagi na otaczający nas świat oraz na możliwość jego zmiany poprzez czynienie dobra na rzecz ludzi szczególnie go potrzebujących. W czasie wizyty w Domu Pomocy Społecznej odbyły się warsztaty techniczne dla pensjonariuszy zorganizowane przez Panią Hannę Piotrowską i Iwonę Biadała. Wykonywaliśmy wspólnie kartki świąteczne. Wszyscy z dużym zaangażowaniem włączyli się do pracy, której efektem były wspaniałe kartki.