Rodzinny trening w Szkole Podstawowej nr 2 w Kożuchowie

22 października 2014r. uczniowie klasy Ia, a 29 października 2014r. uczniowie klasy Ib wraz z rodzicami uczestniczyli w sportowym spotkaniu integracyjnym przygotowanym przez wychowawczynie klas i nauczyciela wychowania fizycznego. Wspólnie wykonywali zadania sportowe z wykorzystaniem różnych przyborów. Było toczenie piłek, spacer z woreczkami, marsz na szczudłach, skoki na kangurach, slalom i zabawa z chustą terapeutyczną. Wszyscy tańczyli i zgodnie współpracowali. Rodzice byli równie zaangażowani i dzielni jak ich pociechy. Za wykonane zadania uczestnicy otrzymywali słodycze, które gromadzone były w specjalnie przygotowanych papierowych koszyczkach ozdobionych przez dzieci podczas zajęć lekcyjnych. Muzyka i wesoły nastrój panujący w sali gimnastycznej spowodował, że szybko można było zapomnieć o nieprzyjemnej pogodzie za oknem. Uśmiechnięte buzie dzieciaków utwierdziły wszystkich w przekonaniu, że był to pożytecznie spędzony wolny czas.