Wiosenne turnieje piłki nożnej

26 kwietnia 2017 roku po zimowej przerwie uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Kożuchowie rozpoczęli zmagania w turniejach piłki nożnej. Przed południem zawodach ośrodkowych drużyna dziewcząt w składzie: Katarzyna Latacka, Agata Mikołajczyk, Oliwia Runo, Nikola Mróz, Nikola Salwierak,  Julia Wróblewska, Zuzanna Rogala, Patrycja Prządka, Iga Raczykowska, Amelia Witt, Laura Grześkowiak, Małgorzata Hrynkiewicz  zdobyła I miejsce i wywalczyła awans do zawodów powiatowych, które odbędą się 10 maja 2017 roku w Nowej Soli.

            Po południu drużyna chłopców w składzie: Wiktor Witka, Mikołaj Jarych, Jędrzej Bęben, Kacper Dziuk, Maciej Raczykowski, Jakub Gwarda, Kacper Kurzawa, Maksymilian Kosiński, Samuel Runo,  Miłosz Ozgowicz zdobyła I miejsce i złoty medal pokonując drużynę ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kożuchowie 3:2 i drużynę ze Szkoły Podstawowej

z Mirocina Dolnego 6:1. Brawo!, za miesiąc następny turniej. Tam oczekujemy również tak mądrej i skutecznej gry naszych chłopców.

Tadeusz Krzyżanowski