Wędrująca książka…

Drodzy uczniowie!

W ramach popularyzowania czytelnictwa w naszej szkole, zapraszamy Was do udziału w szkolnej, całorocznej inicjatywie pn. ,,Wędrująca książka”.

W tym celu, w bibliotece naszej szkoły, udostępniony zostanie specjalny regał, gdzie możecie zostawić innym swoją prywatną, dawno już przeczytaną książkę. Jednocześnie sami będziecie mogli zabrać do przeczytania książkę, zostawioną przez innych uczniów.

,, Książki nie lubią być więzione w domu na półkach, wolą krążyć z rąk do rąk i być czytane” – niech hasło naszej szkolnej akcji, pozwoli utworzyć ruchomą bibliotekę.

Warto dodać, że  udostępnienie innym trzech różnych Waszych książek, wiąże się z otrzymaniem przez Was pochwały. Dlatego należy zgłosić przyniesienie książki p. Bożenie Heluszce. Dodatkowo  przyniesiona książkę należy podpisać  (zostanie zwrócona na koniec roku szkolnego ), a także przygotować w kilku zdaniach, jej recenzję.

Regał  naszej ruchomej biblioteki czeka już od jutra, na książki w szkolnej bibliotece.

Zachęcamy serdecznie do udziału 🙂

Magdalena Łozyniak