Warsztaty plastyczne w „Piątce”

„Dzień Matki”, to piękne święto obchodzone 26 maja. Każdy w tym dniu pragnie podziękować swojej mamie za miłość, cierpliwość i wyrozumiałość. Swoje przygotowania do tej uroczystości rozpoczęli już uczniowie z klasy 1c. Skorzystali z zaproszenia ZSP nr 5 w Kożuchowie i wzięli udział w warsztatach plastycznych pod hasłem „Z miłości do mamy”. Korzystając ze wsparcia nauczycieli oraz starszych koleżanek z kolorowych papierów i bibuły wykonali piękne laurki. Szczególną radość sprawiło dzieciom ozdabianie swoich prac kolorowym brokatem z klejem. Organizatorkami zajęć była pani  Dorota Szefler i pani Ewa Pilch.  Półtorej godzinne warsztaty minęły bardzo szybko w miłej atmosferze, przy akompaniamencie wesołej muzyki.