Uroczystość Ślubowania Klas I

13 października w Szkole Podstawowej nr 2 w Kożuchowie odbyła się uroczystość, podczas której uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: Pan Paweł Jagasek Burmistrz Kożuchowa i Pani Sylwia Laubsch Przewodnicząca Rady Rodziców. Pierwszaków przywitali uczniowie klas trzecich oraz drugiej klasy pod kierunkiem wychowawców. Rodzice obdarowali dzieci drobnymi upominkami.

Po raz pierwszy od wielu lat ślubowanie odbyło się  w szkolnej sali gimnastycznej, ponieważ w wyniku orkanu Ksawery sala widowiskowa w kożuchowskim zamku została zamknięta.  Za wszelkie utrudnienia uczniów i rodziców przepraszamy.

                                                                                                          Katarzyna Gaczyńska