Uroczyste ślubowanie

5 października w kożuchowskim Zamku miała miejsce wyjątkowa uroczystość. Uczniowie klas pierwszych ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kożuchowie złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów naszej szkoły. Do grona braci uczniowskiej przyjęły ich koleżanki i koledzy z klas 3a i 4b przygotowując występ artystyczny oraz klasy 2a i 2b wręczając kwiaty i drobne upominki. W imieniu Pana Burmistrza, życzenia uczniom złożyła Pani Aleksandra Stanisławska – Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu. W trakcie uroczystości ślubowanie złożyli także nowi członkowie Ogólnoszkolnej Rady Uczniowskiej.

Nad przygotowaniami czuwały panie: Monika Szczepańska, Barbara Zegzuła, Renata Korpan, Marzena Kazubska, Irena Hajder, Monika Świtalska i Marta Charęza.
Katarzyna Gaczyńska