TO DOPIERO RODZICE!

Zaangażowanie w działania na rzecz środowiska lokalnego to w dzisiejszych czasach sprawa nie zawsze oczywista. Rodzice często zapominają, z różnych względów, że współtworzą szkołę i są za nią odpowiedzialni, tak jak uczniowie czy nauczyciele.

Ale nie Rodzice uczniów klasy Vb z naszej szkoły! Oni, widząc, że sala 34, w której uczą się ich dzieci wymaga odświeżenia , wzięli urlopy, odłożyli prywatne sprawy i… chwycili za farby i pędzle. Przez trzy dni ferii zmagali się z ,,trudnym” sufitem, upartą farbą   i grafiką ścienną. Ale jaki efekt uzyskali!…. 

Po feriach dzieci uczyć się będą w jasnym, świeżym i czystym wnętrzu.

W imieniu uczniów, Dyrekcji i nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 2 w Kożuchowie składam serdeczne podziękowania:

Państwu Jolancie i Piotrowi Malinowskim,

Pani Beacie Bugierze,

Pani Dianie Maj,

Pani Grażynie Prządce,

Panu Tomaszowi Witkowskiemu,

Panu Tomaszowi Jasińskiemu

a także Pani Annie Łyko, która wspierała nas radą i dobrym słowem oraz często bardzo późno zamykała za nami drzwi szkoły.

A wszystko w imię zasady: ,,Czego nie robi się dla dzieci…”

Wychowawczyni kl. 5b- Jolanta Sulikowska