TALENT PILNIE POSZUKIWANY!

Pod takim hasłem Zespół ds. Wspierania Uzdolnień „ORZEŁ” zorganizował internetową akcję, zachęcając wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Kożuchowie do zaprezentowania swoich talentów oraz sposobów ich rozwijania w czasie pandemii.

Zadaniem uczniów było przesłania krótkiego filmiku lub zdjęcia prezentującego, w jaki sposób uczniowie realizują swoje pasje i marzenia. Odzew i ilość nadesłanych filmików zaskoczył członków zespołu. Uczniowie zaprezentowali między innymi talenty plastyczne, muzyczne, taneczne, wokalne, kulinarne, sportowe, informatyczne, techniczne, a nawet magiczne. Różnorodność zaprezentowanych talentów sprawiła, iż członkowie zespołu postanowili nagrodzić wszystkich zainteresowanych pochwałą, bez wyróżniania talentów, jako że każdy z osobna zasługiwał na uwagę.

Nadesłane prace i filmy zostaną zaprezentowane na stronie internetowej szkoły. Zespół ds. Wspierania Uzdolnień zaplanował również dużą imprezę po powrocie dzieci do szkoły, w ramach której uczniowie będą mogli pokazać się szerszej publiczności i zaprezentować na żywo swoje niezwykłe umiejętności.

 

Zespół ds. Wspierania Uzdolnień „ORZEŁ

Szkoła Podstawowa nr 2 w Kożuchowie