Szkolny Konkursu Recytatorski

Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej

W naszej szkole, jak co roku odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego.Organizatorkami  konkursu , który odbył się 11 marca 2016 roku i cieszył się ogromną popularnością wśród wszystkich uczniów były panie: Marzena Kazubska i Jolanta Guzik.

W konkursie udział wzięło 32 recytatorów z klas I – III.Publiczność oklaskiwała gromkimi brawami wszystkich uczestników.Wiersze były ciekawe i barwnie zaprezentowane.

Jury w składzie:p.Maria Juny i p.Danuta Cichowicz wyłoniło następujących zwycięzców:

I  miejsce – Dawid Pertko klasa IIa

II miejsce – Zuzanna Biadała klasa IIa

III miejsce – Iga Raczykowska – klasa IIIa

oraz dwa wyróżnienia:

Kinga Zabrocka – klasa IIb

Patrycja Prządka – klasa IIIb

Uczniowie ci będą reprezentowali naszą szkołę w konkursie recytatorskim na szczeblu powiatowym w Nowej Soli.

Ponadto wyróżniono uczennicę kl.Ic Nikolę Konat.

Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody w postaci książek ufundowanych przez Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kożuchowie.

Marzena Kazubska