Szkolny Konkursu Recytatorski dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej

W marcu 2018r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Kożuchowie odbył się kolejny Szkolny Konkurs Recytatorski zorganizowany przez Marzenę Kazubską i Irenę Hajder. Wzięli w nim udział  uczniowie wyłonieni w konkursach  klasowych. Jury w składzie: Bożena Heluszka, Dorota Łyko po burzliwych obradach wyłoniło 3 zwycięzców:

I  miejsce – Nela Malczyk-klasa III c

II miejsce – Marcel Łyko   – klasa III c

III miejsce – Kinga Kortz – klasa III b .

Przyznało również trzy wyróżnienia dla:

Wiktorii Charęzy – klasa II a

Alicji Chomont – klasa I a

Hanny Kochańskiej – klasa III c

Uczniowie, którzy zajęli I, II i III miejsce  reprezentowali naszą szkołę w Lubuskim Konkursie Recytatorskim, który odbył się  13 kwietnia 2018r w Centrum Kultury „ZAMEK” w Kożuchowie. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody w postaci książek ufundowanych przez Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kożuchowie.

 

Marzena Kazubska