Szkoła Podstawowa nr 2 pięknieje po wakacyjnym remoncie

Szkoła Podstawowa nr 2 pięknieje po wakacyjnym remoncie. Sześć sal lekcyjnych zmieniło swój wygląd. Rodzice wzięli sprawy  w swoje ręce i razem z wychowawcami postanowili po remoncie szkoły zadbać o właściwe warunki nauki dla swoich pociech. Poświęcili swój prywatny czas pracując w weekendy. W przeprowadzeniu remontu włożono wiele trudu. Szkoła zakupiła farbę do malowania sal za pieniądze pozyskane  ze sprzedaży złomu. Rodzice i sponsorzy dołożyli pigmenty, pędzle, folie i inne akcesoria potrzebne do malowania. Odmalowane ściany, odświeżone parapety, nowe gazetki, karnisze, zasłony, bieżniki, a wszystko w pięknych kolorach. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 w Kożuchowie serdecznie dziękuje Rodzicom klas 1a, 1b, 2a, 3b, 6a i 6b za ofiarność i zaangażowanie.

Malowanie klasy 24-25
Malowanie klas 28-29
Malowanie klasy 30-31