Szklane cudeńka

Wszystkie dzieci w grudniu czekają na prezenty i dekorowanie świątecznych drzewek, różnymi ozdobami. Najwięcej radości sprawia im zawieszanie kolorowych bombek. Proces ich powstawania obserwowali uczniowie klasy 3a i 3c w Fabryce Ozdób Choinkowych „Vitbis” w Złotoryi. Wycieczka odbyła się 4 grudnia. Po przejściu przez główne działy zakładu od dmuchalni przez dekoratornię do pakowalni nadszedł czas na zakupy bombek w przyzakładowym sklepie.

Potem było jeszcze zwiedzanie najciekawszych zabytków miasta i przejazd do Jerzmanowic Zdrój. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały legendy pod piaskowcowym urwiskiem skalnym „Krucza Skała”.

Na te święta choinki trzecioklasistów będą ozdobione pięknymi bombkami ze Złotoryi.