SZALONE DNI W SZKOLE

     W pierwszym tygodniu kwietnia  Samorząd zorganizował szkolny konkurs  “SZALONE DNI W SZKOLE” i zaprosił uczniów do  wspólnej  zabawy w “przebieranie” . W tych dniach szkolne mundurki  zostały  w domu, a uczniowie przebierając się zdobywali punkty dla swoich klas. W poniedziałek obowiązywała SZALONA  FRYZURA – finezyjne uczesanie, niecodzienne kolory i oryginalne spinki we włosach.  Wtorek był DNIEM SPORTOWCA  a w środę królowały wiosenne KOLORY.   W czwartek w szkolnych ławkach usiadły postacie z SENNYCH KOSZMARÓW a w piątek nasza Szkoła zmieniła się w ZOO. DZIĘKUJEMY  PANI DYREKTOR za zgodę  na odrobinę luzu i szalonej zabawy 🙂

 UCZNIOM  gratulujemy fantazji,  kreatywności i odwagi…RODZICOM dziękujemy za pomoc w przygotowaniu strojów . WYCHOWAWCOM  za  mobilizowanie do  współpracy i klasowej solidarności .

Ogólnoszkolna Rada Uczniowska