Świetlicowy Konkurs Kolęd i Pastorałek

10 grudnia w naszej szkole odbył się konkurs kolęd i pastorałek dla chętnych uczniów klas IV – VI. Spośród 18 uczestników komisja w składzie pani Monika Świtalska nauczycielka muzyki, pani Anna Tymczak wychowawczyni świetlicy i pani Dorota Łyko organizatorka konkursu wytypowały zwycięzców. I miejsce zajęła Kinga Zabrocka z klasy IV b, II miejsce zajęła Hanna Siring z klasy IVa, III miejsce ex aequo zajęła Aleksandra Ozgowicz z klasy Vb i Hanna Malinowska z klasy VIa. Laureatki konkursy zaprezentowały swoje talenty podczas Wigilii Miejskiej na kożuchowskim rynku. Do występu dołączyli się uczniowie z klasy 3c pani Moniki Szczepańskiej i Uczniowie klasy 7b pani Alicji Gruzło, którzy zauroczyli swoim śpiewem podczas tegorocznej Parady Mikołajów i tym samym wystąpili również podczas wigilijnej uroczystości. Występ urozmaicił świąteczną atmosferę. Dzieci spisały się!

                                                                                              Dorota Łyko