Sukces koszykarek z „Dwójki”

W dniu 12 lutego 2019 roku uczennice naszej szkoły w składzie:  Iga Raczykowska (kapitan), Amelia Witt, Natalia Łozyniak, Patrycja Prządka, Liliana Bojanowska, Julia Lewandowska, Kinga Zabrocka, Marta Bowturkiewicz, Karolin Pawluk, Hanna Pawlikowska, Jagoda Bojanowska, Oliwia Janiak, Amelia Babij uczestniczyły w powiatowych rozgrywkach w piłkę koszykową dziewcząt w ramach Lubuskich Igrzysk Dzieci , które odbywały się w Nowej Soli.

Nasze dziewczęta  zajęły I miejsce. Bardzo wysoko pokonały przeciwniczki zdobywając w każdym meczu około 50 punktów. Zawody były dla naszych uczennic  źródłem radości i przyjemności,  kształtowały  charakter, rozbudzały pasję, wiarę we własne siły i możliwości, pokazywały, że w życiu nie zawsze jest łatwo, czasami trzeba się natrudzić, żeby coś zdobyć.

Brawo dziewczyny! Jesteśmy z Was dumni. 

Tadeusz Krzyżanowski