Sezon zimowy rozpoczęty

Choć za oknem szaro i ponuro, a w kalendarzu wciąż jesień, to uczniowie naszej szkoły rozpoczęli już sezon zimowy.W miniony piątek wraz z opiekunami pojechali po raz pierwszy w tym roku szkolnym na lodowisko do Głogowa. Wyjazd okazał się bardzo owocny. Dzieci wróciły do domów z nowymi umiejętnościami i doświadczeniami, licznymi siniakami a nawet niewielkimi guzami. Te ostatnie nikogo nie zniechęciły. Nasi uczniowie są bardzo wytrwali i ambitni, więc żadne upadki nie są im straszne. Chyba dobrze znają stare góralskie powiedzenie: Jak się nie wywrócisz, to się nie nauczysz. Wszyscy wiemy, że ćwiczenie czyni mistrza. Im częściej będziemy jeździli na łyżwach, tym lepiej będzie nam to wychodziło. Kto wie, może jest wśród naszych uczniów przyszły mistrz olimpijski? W tym tygodniu znów jedziemy na lodowisko, a chętnych jest więcej niż miejsc w autobusie.