Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Podczas uroczystych obchodów 60 – lecia Szkoły Podstawowej nr 2 w Kożuchowie ogłoszono wyniki konkursu czytelniczo – plastycznego, który odbył się w maju bieżącego roku. Zwycięzcy otrzymali nagrody, a ich prace można oglądać na wystawie zorganizowanej w Bibliotece Publicznej w Kożuchowie, która była współorganizatorem konkursu.

Wyniki konkursu:

I kategoria:

I miejsce Zuzanna Sobolewska z klasy IIIB

II miejsce Klaudia Stolarzak z klasy III B i Maja Haniszewska z klasy II B

III miejsce Cezary Saja z klasy II B

Wyróżnienia:

Aleksandra Paul klasa II B

Tymoteusz Kopel klasa II B

 

W II kategorii przyznano wyróżnienia:

Liliana Bojanowska klasa V C

Wojciech Ukraiński klasa V C

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Anna Tymczak