Rozpoczęcie roku szkolnego

2 września 2019 r. o godzinie 9:15 w Szkole Podstawowej nr 2 w Kożuchowie zabrzmiał dzwonek rozpoczynający rok szkolny 2019/2020.

Na boisku szkolnym zebrała się cała społeczność uczniowska, rodzice i grono pedagogiczne. W uroczystości uczestniczyła także pani Aleksandra Stanisławska kierownik Wydziały Oświaty, Kultury i Sportu oraz pani Halina Perdian Radna Rady Miejskiej w Kożuchowie.

Apel inaugurujący rozpoczęcie roku szkolnego poprowadził Kacper Kurzawa – przewodniczący Ogólnoszkolnej Rady Uczniowskiej.

Wszystkich zebranych przywitała Katarzyna Gaczyńska – dyrektor szkoły. Przypomniała zebranym o 80 rocznicy wybuchy II wojny światowej a także o jubileuszu 60-lecia powstania szkoły. Podziękowała za przeprowadzenie remontu oraz prace porządkowe.

Wychowawczynie panie Irena Hajder i Monika Świtalska przedstawiły uczniów klas pierwszych, których przyjęto brawami.

Po uroczystym apelu uczniowie rozeszli się do klas…

… i tak rozpoczęto rok szkolny w Szkole Podstawowej nr 2 w Kożuchowie.