Rekrutacja do klas pierwszych w roku szkolnym 2021/2022

DRODZY  RODZICE,

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Kożuchowie ogłasza nabór do klas pierwszych na rok szkolny 2021/2022.

W sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 2 w Kożuchowie są dostępne:

• druki zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej (dotyczy dzieci zamieszkały w obwodzie szkoły);
  • druki wniosków o przyjęcie do klasy pierwszej wraz z oświadczeniem potwierdzającym spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów określonych w Uchwale Rady Miejskiej w Kożuchowie (dla dzieci zamieszkujących poza obwodem szkoły).

Dokumenty należy składać w sekretariacie szkoły do piątku 5 marca 2021r.

Informujemy, że do rodzica należy wybór placówki, w której dziecko podejmie naukę.

Wszelkie informacje dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2021/22 udzielane są w sekretariacie (tel. 68 355 33 20), bądź u pedagoga szkolnego (tel. 68 355 33 20 w.33).

Regulamin rekrutacji został załączony na stronie BIP szkoły.

* obwód Szkoły Podstawowej nr 2 w Kożuchowie:

Bulin,  Kożuchów – ulice: 3 Maja, 9 Maja 1950, 22 Lipca 1807, Dworcowa, Inwestycyjna, Kącik Szczęścia, Kol. Moniuszki, Konopnickiej, Nowa, Nowosolna, Ogrodnicza, Os. Kolejowe, Osiedlowa, Słowackiego, Spokojna, Spółdzielcza, Topolowa, Wesoła, Wolności, Zielona, Zygmuntowska, Żeromskiego, Podbrzezie Dolne – ulice: Akacjowa, Boczna, Główna, Jarzębinowa, Kol. Moniuszki, Os. Pod Lasem, Szosa Bulińska, Podbrzezie Górne – ulice: Szosa Bulińska.

ZAŁĄCZNIKI DO POBRANIA:

HARMONOGRAM CZYNNOŚCI W POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM 2021-22

48_Kryteria_przyjecia_ucznia_do_szkoly_zamieszkujacych_poza_jej_obwodem

Zgłoszenie dla dzieci zamieszkujących w obwodzie szkoły:  54_zgloszenie_dziecka_do_szkoly_w_roku_szkolny_2020-2021

Załączniki do zgłoszenia dla dzieci zamieszkujących w obwodzie szkoły: 51_Oswiadczenie_o_miejscu_zamieszkania

Wniosek dla dzieci zamieszkujących poza obwodem szkoły: 53_wniosek_o_przyjecie_do_szkoly_na_rok_szkolny__2021-2022

Załączniki (2szt) do wniosku dla dzieci zamieszkujących poza obwodem: 51_Oswiadczenie_o_miejscu_zamieszkania

50_Oswiadczenia_lacznie