Przerażająco pyszny kiermasz

Dnia 30 października uczniowie naszej szkoły mogli zakupić straszliwe słodkości na kiermaszu halloweenowym. Imprezę zorganizował zespół językowy z pomocą uczniów i ich rodziców oraz przy wsparciu i zaangażowaniu przedstawicieli Rady Rodziców. Podczas kiermaszu uczniowie naszej szkoły mogli zakupić straszne słodkości – babeczki z robakami, ciasta w formie cmentarza lub pokryte pajęczyną, galaretki z oczami czy przerażające paluchy wiedźmy. Szkolne korytarze wypełniły się wspaniałym zapachem wypieków, było kolorowo i śmiesznie, a przede wszystkim przerażająco smacznie. W końcu Halloween to święto, które ma tylko troszkę straszyć, a przede wszystkim bawić i cieszyć. A jeśli dzięki tej inicjatywie, uda się zebrać pieniądze dla naszej szkoły i dla naszych uczniów, to tym bardziej stanowi to powód do dumy.

Dziękujemy Wszystkim i – jak zawsze – liczymy na więcej.

Zespół językowy