Przedszkolaki w szkole

18 października naszą szkołę odwiedziły „ Biedronki” z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Kożuchowie pod opieką wychowawczyni pani Anny Urbańskiej oraz pani  Beaty Pawluk. Dzieci dowiedziały się czym jest świetlica i jak spędzamy w niej czas. Pani Dorota Łyko wychowawca świetlicy zabrała maluchy do sali zabaw, gdzie mogły się pobawić . Wzbudziło to wiele radości. Następnie obserwowały zajęcia w klasie 2c u pani Moniki Szczepańskiej. Tam obserwowały matematyczne zajęcia i bawiły się w gry z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Spotkanie służyło integracji dzieci i miało na celu przełamanie obaw wiążących się z kolejnym etapem w  życiu, jakim jest szkoła. Dzieci miały możliwość bliżej zapoznać się z zawodem nauczyciela co było uwieńczeniem tematyki zajęć ubiegłego tygodnia.