Pożegnanie lodowiska

W piątek 28 lutego uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 pożegnali lodowisko w Głogowie. Grupa młodszych dzieciaków (klasy od pierwszej do piątej), w ramach Zimowych piątków, korzystała z dobrodziejstwa zimy. Pod opieką Pań Marty Mioduszewskiej, Katarzyny Mierzwińskiej, Marty Charęzy, Anny Malczyk oraz Ireny Hajder, jedni uczyli się jazdy na łyżwach, inni bawili się w różne gry (tańce, łapanki, kto szybciej „przepchnie” pingwina).

To był już 6 wyjazd na łyżwy. Coraz mniejsza liczba uczniów korzystała z pingwinków choć upadkom nie było końca. Pomimo, że tył ciała bolał, to szkoda było czasu na płacz…

Jeszcze nie koniec akcji „Zimowe piątki”, pozostał nam ostatni wyjazd, tym razem do kina. Ale o tym po powrocie.

Na ten rok szkolny dzieci SP 2 musiały opuścić lodowisko. Do listopada już tylko 9 miesięcy. Zaczynamy odliczanie!

Uczniowie SP 2