Piłka nożna łączy pokolenia

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w 3 turniejach piłki nożnej pod hasłem Piłka nożna łączy pokolenia”. W turniejach brali udział chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kożuchowie, Szkoły Podstawowej nr 1 w Kożuchowie oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stypułowie.

Mecze odbywały się na boisku w Stypułowie oraz w Kożuchowie. Wyrównany poziom gry sprawił zawodnikom oraz kibicom mnóstwo emocji i niezapomnianych piłkarskich wrażeń. Po dużym wysiłku organizator turniejów zapewnił zawodnikom słodki poczęstunek oraz pieczenie kiełbasek na ognisku.

Drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kożuchowie w składzie: Pastor Tomasz, Wojdowicz Paweł Bendjelloul Rayane, Kosiński Maksymilian,  Jaworski Igor. Antecki Maciej, Igor Pawłowski, Mikołaj Skoczeń, Karol Dudek, Wiktor Witka, Dawid Cichowicz, Kacper Dziuk zdobyła I miejsce i  puchar przechodni.

Brawo chłopcy! Za rok musicie obronić ten puchar.