Pierwsze nauki „szczypiornistów” z „Dwójki”

      Od października 2016 roku chłopcy naszej szkoły rozpoczęli w ramach zajęć pozalekcyjnych treningi w zakresie piłki ręcznej. Swojej gościny użyczyła nam  dyrektor ZSP Nr 5 w Kożuchowie p. Irena Szwarc, umożliwiając prowadzenie treningów w hali sportowej. 19 stycznia 2017 roku uczniowie uczestniczyli w powiatowych rozgrywkach w składzie: Wiktor Witka, Mikołaj Jarych, Jędrzej Bęben, Dawid Cichowicz, Kacper Dziuk, Maciej Raczykowski, Bartosz Szewczyk, Jakub Gwarda, Kacper Kurzawa, Maksymilian Kosiński, Samuel Runo, Bartłomiej Hasiów, Karol Walczak, Kacper Kowalski, Jakub Marciniszyn, Stanisław Walczak i wywalczyli III miejsce. Turniej był dla naszych chłopców nie tylko sprawdzianem nabytych już umiejętności, ale dobrą nauką i zachętą do  dalszej ciężkiej pracy na treningach.

Tadeusz Krzyżanowski