PARADA MIKOŁAJÓW

6 grudnia przewodniczący ORU pan Ryszard Żak, pani Bożena Heluszka, pani Dorota Łyko i pani Anna Tymczak zorganizowali Paradę Mikołajów. Zadaniem każdej z klas było przebranie się w strój związany ze świetami Bożego Narodzenia, zaprezentowanie się przed jury i zaśpiewanie przez klasę piosenki oczywiście o dowolnej tematyce świątecznej. Zabawa odbyła się w dwóch turach; najpierw zaprezentowały się klasy I – IV, następnie klasy V – VII.

Jury w składzie pani wicedyrektor Bożena Sobolewska, pani Zuzanna Badowska, przewodnicząca RR pani Sylwia Laubsch oraz Mikołaj, mieli trudny orzech do zgryzienia, gdyż klasy bardzo dobrze się przygotowały i mile zaskoczyły komisję.

Najlepiej spodobały się wśród uczniów klas I – IV klasy:

I miejsce – 3c, II miejsce 4a, III miejsce – 1a

wśród uczniów klas V -VII:

I miejsce – Vb, II miejsce VIb, III miejsce VIIb.

Parada wywołała wiele radości i stworzyła miłą świąteczną atmosferę. Każda z klas otrzymała słodki upominek, wygrane klasy dodatkowe słodycze, nagrody zostały zakupione dzięki Radzie Rodziców.

Dorota Łyko