PARADA MIKOŁAJÓW!

Jak co roku w naszej szkole 6 grudnia można było spotkać na korytarzach szkolnych Mikołajów, Mikołajki, Elfy, Śnieżynki, Bałwanki i inne postacie z Krainy Śniegu. Tego dnia obowiązuje nas strój mikołajkowy, serdeczny uśmiech i dużo miejsca na…. słodycze. W tym roku rozdawał je Mikołaj- Oskar z zaprzyjaźnionej szkoły- ZSP nr 5 oraz Pani Mikołajowa, czyli nasza pani dyrektor, której dzielnie pomagała pani wicedyrektor. Ona to wręczała słodkości wszystkim klasom prezentującym się w Paradzie Mikołajów. A my cieszymy się bardzo, bo wygraliśmy w kategorii klas 5-7! Sądzimy, że pomysł naszego kolegi- Karola zaskoczył wszystkich. Byliśmy bowiem jedynymi złymi Mikołajami, no może z wyjątkiem Mikołaja Sawickiego, który zawsze jest dobry.

Ale w przyszłym roku się poprawimy i ….. jeszcze Was zaskoczymy!

 

                                                                                                 Klasa 5b z wychowawczynią