Paczuszka dla Maluszka

Szkolny Klub Wolontariusza SP2 oraz Fundacja Małych Stópek zaprasza wszystkich  do udziału w świątecznej  zbiórce artykułów higienicznych i kosmetycznych “Paczuszka dla Maluszka”, która niesie wsparcie  dzieciom w Domach  samotnej matki,  Domach  dziecka i hospicjach dla dzieci w całej Polsce.  Potrzebne są przede wszystkim: pieluszki jednorazowe, chusteczki nawilżone, kosmetyki do pielęgnacji niemowląt i artykuły dla mam. Mogą być także ubranka i zabawki dla małych dzieci.

 W inicjatywę można włączyć się w następujący sposób :

  1. Od 1 do 18 grudnia od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00 przed głównym wejściem do szkoły będzie wystawiony pojemnik, do którego można włożyć przyniesione dary.
  2. Do pakunku proszę dołączyć karteczkę z imieniem i nazwiskiem ofiarodawcy (ucznia). Za udział w akcji uczniowie otrzymują pochwały.

Nie zapominajmy, w czasie bożonarodzeniowych przygotowań o tych najmniejszych, najbardziej potrzebujących i samotnych.

Zuzanna Badowska

Opiekun Wolontariatu