Otwarcie placu zabaw

W dniu 3 czerwca w naszej szkole odbyła się mała uroczystość, w trakcie której oddano do użytku szkolny plac zabaw.  Przez cztery lata Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kożuchowie gromadziła środki na ten cel. I udało się. Urządzenia przeznaczone są dla dzieci z klas 1-3. Uroczystego odsłonięcia tablicy zawierającej regulamin placu zabaw dokonali Burmistrz Kożuchowa Paweł Jagasek i Przewodniczący Rady Rodziców Paweł Zawadka.

Tego samego dnia w ramach  Dnia Otwartego Szkoły zaprosiliśmy dzieci 5,6 i 7 wraz
z rodzicami. Nasi goście mieli okazję zobaczyć jak wygląda szkoła, do której zamierzają uczęszczać od 1 września 2015r. dzieci wzięły udział w ciekawych warsztatach i zabawach. Pogoda i humory dopisały.