Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Dnia 22 marca 2017 roku odbyły się szkolne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Nad sprawnym  przebiegiem konkursu czuwali  przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej w Kożuchowie – panowie Jerzy Kulczycki, Jerzy Mirowski i Mateusz Stasina oraz z ramienia szkoły pani Dorota Łyko.  Najlepiej z testem poradził sobie Karol Walczak i bezsprzecznie uplasował się na   I miejscu. Druga lokata przypadła ex aequo Kacprowi Dziukowi z klasy VIa i Miłoszowi Ozgowiczowi  z klasy VIb.  Zwycięzcy  będą  reprezentować szkołę w etapie gminnym  konkursu wraz z dwójką uczestników, którzy zajęli kolejne miejsca – Natalią Wajman z Vb i Mikołajem Kosińskim z VIa. Już dziś życzymy im wszystkim powodzenia!

Bożena Sobolewska