Odwiedziny w Domu Pomocy Społecznej

       23 marca 2017 roku uczennice biorące udział w zajęciach plastycznych ze świetlicy szkolnej SP2 w Kożuchowie wraz z opiekunem panią Dorotą Łyko odwiedziły pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w celu urozmaicenia twórczego działania. Pani Iwona Biadała, instruktor do spraw kulturalno – oświatowych kolejny raz miło nas przyjęła przygotowując dla nas ciekawe warsztaty plastyczne. Każdy zarówno uczniowie jak i mieszkańcy domu wykonali piękne kartki wielkanocne metodą scrabookingu. Było tak wiele różnych elementów, aż trudno było się wszystkim zdecydować jaką ułożyć kompozycję. Te spotkania pomagają rozwijać u dzieci postawy antydyskryminacyjne. Dziękujemy za życzliwość. Tego typu zajęcia wywołują w dzieciach wiele emocji i radości nie tylko związanych z pracami manualnymi, ale również ze zmianą otoczenia. Spotkanie było bardzo sympatyczne, dzieci nie mogły się nacieszyć ze wspólnie wykonanych prac, pytają o jeszcze?

                                                                                                             Dorota Łyko