Obchody Dni Kożuchowa

Serdecznie dziękujemy Uczniom, Rodzicom, Współpracownikom i Sympatykom szkoły za pomoc w przygotowaniach i udział w barwnym korowodzie rozpoczynającym XXIII Turniej Rycerski w Kożuchowie.

Na tegoroczne obchody Dni Kożuchowa przygotowaliśmy popisy żonglerki flagami i prezentację bębniarzy;  ich występy rozpoczynały pochód licznie przebranej reprezentacji naszej szkoły podczas wspomnianego korowodu.

Towarzyszyła nam chorągiew rocznicowa przygotowana z okazji Jubileuszu 60-lecia szkoły.

Tradycyjnie już odbył się pokaz tańców średniowiecznych – starsze uczennice zaprezentowały w fosie nowy układ taneczny przygotowany pod opieką Katarzyny Gaczyńskiej – dyrektor szkoły.

Szczególne podziękowania składamy panu Janowi Sompolińskiemu z Centrum Kultury Zamek za przygotowanie sekcji perkusistów i panu Przemysławowi Ambrożowi za pracę z grupą żonglerów.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: Galeria zdjęć Dni Kożuchowa 2019