Najmłodsze matematyczne głowy

W każdej szkole są uczniowie, którzy uwielbiają matematykę, także w najmłodszej grupie. Ogromną frajdę sprawia im rozwiązywanie zadań wymagających logicznego myślenia. To z myślą o tych dzieciach przeprowadzony został 24 maja konkurs matematyczny dla uczniów z klas pierwszych.  Najlepsi przedstawiciele z każdej grupy zmagali się z różnymi zadaniami. 1 czerwca wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a najlepsi upominki. I miejsce zajęła Liliana Bojanowska z kl. 1c, która wykonała bezbłędnie wszystkie zadania. Dwa drugie miejsca przypadły Agacie Paskal z kl. 1a i Aleksandrowi Gutowskiemu z kl. 1c. Na trzecim miejscu również uplasowało się dwóch uczniów tj. Tomasz Krzysztofik z kl. 1a i Michał Kulesza z kl. 1c.

Gratulujemy!