Murowana Goślina, Nałęczów i Słupsk…

Murowana Goślina, Nałęczów i Słupsk… Co łączy te miejscowości? Ogólnopolska akcja polegająca na wymianie widokówek przez dzieci ze świetlic szkolnych w całym kraju. W lutym nawiązaliśmy współpracę i zaczęły przychodzić do naszej szkoły kartki z całej Polski. A 8 marca dzieci udały się na pocztę i wysłały około 20 pocztówek z naszego pięknego miasta podarowanych przez Centrum Kultury Zamek. Uczniowie samodzielnie napisali pozdrowienia, zaadresowali kartki i przykleili znaczki. Podczas spaceru każdy uczeń mógł wrzucić swoją pocztówkę do skrzynki pocztowej i wysłać do dzieci w innych miejscowościach.

Następnym działaniem  będzie podróż palcem po mapie i odszukanie miejsc, skąd wysłano do nas widokówki.