Mikołajkowe prezenty nie tylko dla dzieci

6 grudnia uczniowie z klasy 2c rozpoczęli od obdarowania prezentami piesków znajdujących się pod opieką Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych USKOM w Kożuchowie. Zebraną przy wsparciu rodziców karmę przekazali pani Monice Kuzak. Dowiedzieli się, dlaczego zwierzęta trafiają do schronisk i jak należy się nimi opiekować. Obejrzeli zdjęcia podopiecznych znajdujące się na stronie internetowej przedsiębiorstwa, które można zaadoptować. Za okazane serce kierownik pan Mariusz Stokłosa podziękował dzieciom, wręczając każdemu czekoladowego mikołajka. Zachęcał do organizowania takich akcji w przyszłości. Po powrocie do szkoły w czerwonych strojach włączyli się do zabawy w ramach kolejnej „Parady mikołajów” organizowanej w naszej szkole. Podczas imprezy przekazali bożonarodzeniowy prezent dla mieszkańców DPS w Kożuchowie. Na koniec sami otrzymali upominki z rąk Mikołaja. Miło jest otrzymywać prezenty, ale jeszcze więcej radości daje wręczanie ich innym.

Monika Szczepańska