Międzynarodowy Dzień Świadomości Zagrożenia Hałasem

25 kwietnia w Międzynarodowym Dniu Świadomości Zagrożenia Hałasem zakończono cykl lekcji poświęconych szkodliwości hałasu przeprowadzonych w ramach lekcji profilaktycznych w klasach 4 – 7. Tego dnia rozwieszono również na korytarzach szkolnych emotki wykonane przez uczniów zakazujące hałasowania.

Uczniowie klas młodszych zapoznawani byli ze skutkami hałasu w świetlicy szkolnej, a także wzięli udział w konkursie plastycznym na portret księżniczki Ciszy i potworka Hałasorka. Jury w składzie: B. Sobolewska, M. Świtalska i D. Łyko, miało problem z wyborem najlepszych prac, więc przyznano 6 nagród i  8 wyróżnień. Nagrody i drobne upominki wręczone będą w maju a tymczasem najlepsze prace można obejrzeć na szkolnym korytarzu. Autorami nagrodzonych prac są:

K. Zwierzyński kl. 1B,

A. Filejski kl.3B,

W. Ukraiński kl. 3C

Wyróżnienia:

D. Żądło kl. 3B,

F. Kicyła kl. 3C,

Z. Sobolewska kl. 1B,

Ł. Wajman kl. 3A,

N. Malczyk kl. 3C,

W. Błaszczak kl. 3A,

W. Charęza kl. 2A,

A. Maniak kl. 3B

Gratulacje dla nagrodzonych i wyróżnionych uczniów, podziękowania dla wszystkich którzy brali udział w konkursie oraz dla wychowawców klas za pomoc.