Mamy zwycięzców. Konkurs na „Kalendarz adwentowy” rozstrzygnięty!

Drodzy Uczniowie,

po długich rozważaniach i dywagacjach udało nam się wyłonić najlepsze pracę w konkursie na “Kalendarz adwentowy”. W tym roku jury miało niezwykle ciężki orzech do zgryzienia, ponieważ wszystkie prace, które napłynęły na konkurs były przepiękne. Z roku na rok zaskakujecie nas coraz bardziej! Zatem podziękowania należą się bezwględnie wszystkim – za kreatywne, pracochłonne i ciekawe pomysły na kalendarz. Niemniej jednak, musieliśmy wyłonić zwycięzców. Postanowiliśmy podzielić Wasze prace na dwie grupy wiekowe  – kategoria MINI (uczniowie klas I-IV) oraz MAXI (uczniowie klas V-VIII). Wyniki przedstawiają się następująco:

Kategoria MINI

I.m. – Zuzanna Sobolewska – kl. IIB

II.m. – Kamil Baszak – kl. IVA

III.m. – Filip Sztonyk – kl. IA

Wyróżnienia:

– Kamil Bartman – kl. IIB

– Wiktoria Charęza – kl. IIIA

 

Kategoria MAXI

I.m. – Zuzanna Biadała – kl. VA

II.m. – Wiktoria Górska – kl. VA

III.m. – Artur Pawłowski – kl. VIIIB

Wyróżnienia:

– Amelia Szczęśniak – kl. VIIIB

– Aleksandra Ozgowicz – kl. VB

 

Wszystkim jeszcze raz dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy. W przyszłym roku zaskoczymy Was konkursem w nowej odsłonie. Zachęcamy do podziwiania wystawy pokonkursowej w holu szkoły.

Zespół językowy