Lubuski Konkurs Recytatorski PRO ARTE

Lubuski  Konkurs  Recytatorski  jest częścią Programu Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży  PRO ARTE,  realizowanego w województwie lubuskim.  Jest  to cykl prezentacji artystycznych organizowanych na poziomie gminnym, powiatowym i wojewódzkim.

Realizowany jest w trzech kategoriach wiekowych:

I kategoria wiekowa (klasy I-III szkoły podstawowej);

II kategoria wiekowa (klasy IV-V szkoły podstawowej);

III kategoria wiekowa (klasy VI i VIII szkoły podstawowej);

Szkoła Podstawowa nr 2 w Kożuchowie – tak jak i w poprzednich latach –  przystąpiła do programu, organizując szkolne eliminacje konkursu recytatorskiego.  Poprzedzone zostały klasowymi  prezentacjami, w których wyłoniono 14 uczniów klas 1-3.  Po ich przesłuchaniu Komisja konkursowa zakwalifikowała do eliminacji powiatowych troje uczniów:

Gabrysię Bogusz z klasy 1a,

Maję Getz z klasy 3b

i Tymoteusza Kopel z klasy 3b.

Z radością informujemy, że na etapie powiatowym Gabrysia Bogusz otrzymała Wyróżnienie.

Gratulujemy uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.