Laureaci konkursu plastycznego

29 września 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w inauguracji II Festiwalu Kultury Kresowej w Centrum Kultury „Zamek”. Wydarzenie łączyło się z ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród za udział w konkursach plastycznych „Niepodległa” i „Orlęta Lwowskie”, do których przystąpiliśmy  w poprzednim roku szkolnym. Spośród uczniów klas starszych laureatami zostali: Igor Jasiński (1 miejsce), Alicja Bugiera (2 miejsce) i Zofia Malinowska (3 miejsce); ich opiekunem merytorycznym była pani Bożena Sobolewska. W młodszych klasach 1 miejsce przyznano Julii Kremer, która wykonała pracę pod opieką pani Renaty Korpan oraz Jagodzie Wojciechowskiej, Marcelowi Łyko i Adamowi Stanisławskiemu za pracę zbiorową wykonaną pod kierunkiem pani Moniki Szczepańskiej.

Gratulujemy zwycięzcom!

Bożena Sobolewska